Srpen 2011

Ian tweet 0.01

30. srpna 2011 v 21:55
Na twitteru jsem našla sladký obrázek, který Ian zveřejnil na svým profilu.
@ian somerhalder
My office,great coaster Fan-made in Nimes, FR. Protects my cheap recyclable desk from heat of tea everyday.

Moje kancelář, skvělý tácek- dělal fanoušek v Nimes, Francie. Chrání můj levný recyklovatelný stůl před teplem čaje každý den.

Sada fotek Breaking Dawn - část první

26. srpna 2011 v 14:10 | © Vivi |  Fotogalerie - Twilight Sága

Nové fotky z Rozbřesku - část první.
Podle mě. Jsou skvělé.
Počet: 13

Eclipse

25. srpna 2011 v 21:49 | © Vivi |  O twilight sáze

Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít.
Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem.
Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist.
A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

ONLINE CZ | DOWNLOAD CZ |
TRAILER

New Moon

25. srpna 2011 v 19:54 | © Vivi |  O twilight sáze

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny.
Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý.
Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.

ONLINE CZ | DOWNLOAD CZ |TRAILER

Twilight

25. srpna 2011 v 19:15 | © Vivi |  O twilight sáze

Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní.
Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala.
Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně.
I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...


ONLINE CZ | DOWNLOAD CZ |


TRAILER

The Vampire diaries; 2. season

25. srpna 2011 v 15:23 | © Vivi |  Seriál - The Vampire Diaries
KATHERINE SE VRÁTILA POMSTÍT - navazujeme na stejnou noc jako byla ve finále minulé série, Elena přijíždí domů do své noční můry, když zjistí osud strýce Johna a jejího bratra Jeremyho. Zatímco šerifka Forbesová v nemocnici čeká, jestli Caroline přežila autonehodu, Matt, Bonnie a Damon ji utěšují. Po matoucím rozhovoru s Elenou o tom, co se v noci stalo, je Damon první, kdo si uvědomí, že se Katherine vrátila. Damon a Stefan chtějí zjistit, co vlastně chce, proč je zpět a jak velkou hrozbu představuje pro lidi, které milují. Mezitím se Tyler stále vzpamatovává z otcovy smrti a je překvapen, když se jeho okouzlující a tajemný strýc Mason Lockwood vrátí zpět k rodině.

KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opustí nemocnici a přidá se se svými přáteli na Karneval v Mystic Falls, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena ji brání. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se snaží jí říct, co k ní cítí...Damon má podezření, které se týká Tylerova strýce Mason a využívá Tylerovy těkavé osobnosti, aby toto tajemství odhalil. Rozrušená vším, co se kolem ní teď děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alaric se vydají na výlet na Dukeskou univerzitu a vyhledávají pomoc ve výzkumu Isobel o folkloru a paranormálních jevech, aby odhalili tajemství okolo rodiny Lockwoodových. Isobelina bývalá studentka Vanessa, nabízející se jako průvodce, končí prostřednictvím výzkumu ve vzdělávání sebe sama. Stefan se v lese setkává tváří v tvář děsivému novému nebezpečí, které les poskytuje a Taylor odhaluje šokující tajemství ohledně Masona.

DAMON SI DĚLÁ NEBEZPEČNÉHO NEPŘÍTELE - Stefan dělá drastická opatření, která mají zjistit skutečný důvod Katherinina návratu do Mystic Falls, a je šokován zjištěním o tom, co se doopravdy stalo v roce 1864. Damon se pokouší s novou taktikou vyřešit své problémy, které má s Masonem, ale za vysokou cenu. Tyler tlačí na Masona, aby prozradil pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine přináší ultimátum, Stefan s Elenou zjišťují, že nemají mnoho možností...

MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se dozvídá více o prokletí rodiny Lockwoodových od Masona. Stefan se s Damonem dohadují o tom, jak zacházet s Masonem. Elena se snaží zadržet Jeremyho, aby se nedozvěděl více o Lockwoodových, ale Jeremy se snaží rozhořčit Tylera. Mason dává šerifce Forbesové překvapující informace, vedoucí k noci násilí, vyznání a žalu.

KATHERINE VYBÍRÁ NOVOU OBĚŤ - Přes Elenino úsilí udržet Jeremyho v bezpečí, nabízí on sám pomoc Damonovi a Alaricovi, zabývajícím se Katherine. Šerifka Forbesová a Caroline sdílí několik důležitých chvil pro vztah matka/dcera. Bonnie objeví čirou náhodou více o Masonovi a prozrazuje ji Stefanovi, který vezme spolu s Damonem věci do svých rukou.

SMRT NA MAŠKARNÍM BÁLE - Stefan a Damon se rozhodnou o nové taktice s Katherine, která proběhne na maškarním plese. Katherine vyzývá starou přítelkyni Lucy, aby se s ní zúčastnila plesu. Bonnie( Katerina Graham), Jeremy a Alaric se snaží udělat vše pro to, aby pomohli Damonovi a Stefanovi s Katherine. Jenže ona pro ně má překvapení, které nikdo z nich nemohl předvídat. Věci se zvrtnou, když Matt s Tylerem začnou pořizovat záběry z bálu s přáteli...

PŘÍTOMNOST DÁVNOVĚKU V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon přichází na pomoc Eleně a přitom se dozvídají překvapující novinky a informace o upírech z dávné minulosti. Jeremy pomáhá Bonnie a poté, co vrhne na Caroline obtížné a vyčerpávající kouzlo, dělá co může pro Tylera. Nakonec Stefan s Damonem dosáhnou úplného porozumění.

MINULOST KATHERINE JE ODHALENA - Elena staví sebe samu do nebezpečné pozice, aby zjistila vše o Katherinině minulosti a tom, čeho by se mohla držet ve své vlastní budoucnosti. Elena ví, že by Stefan nikdy nesouhlasil s jejím plánem a tak zapřásahá Caroline k mlčenlivosti. Damon využívá nově nabitého přátelství se Stefanem a pomáhá mu zjistit skutečný účel a moc Měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se setkávají s Lukem, který má překvapivou rodinnou historii...

JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena se rozhodne vzít věci do svých rukou a nabízí lákavé nabídky Rose, když jí pomůže. Když věci nabírají neočekávaný směr, Rose vyzývá Damona, aby se vypořádal s Eleniným plánem, který se dal do pohybu. Jeremy v bezohledné snaze pomoct Bonnie získáním měsíčního kamene zpět, uvádí do nebezpečí jak sebe, tak i Stefana. Bonnie s Lukou si vytváří pevnější vztah. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodových, který oba opouští vyděšení...

TYLER ČELÍ SVÉ PRVNÍ TRANSFORMACI - Jak se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na transformaci, kterou nemůže zastavit. Zatímco Stefan a Katherine hrají hry mysli jeden na druhého, Damon a Alaric jsou podezíraví, když se v Mystic Falls ukáže cizinka jménem Jules, která hledá svého ztraceného přítele - Masona. Elena je frustrovaná dálkou, kde Jeremy a její přátelé odešli s cílem udržet ji v bezpečí. Bonnie a Luca pracují společně na kouzle, zatímco stále drží tajemství jeden od druhého. Nakonec Elijah se nečekaně zjeví s nabídkou, která by mohla všechno změnit.

Stefan a Alarick se snaží najít Isobel, aby se jí zeptali na Klause, ale neúspěšně. Elena a Rose mají upřímný rozhovor, mluví o citech, které chová k oboum bratrům. Damon se moc snaží, aby zlomil vlkodlačí kletbu a tím zachránil Rose, protože ona umírá v bolestech a ohrožuje všechny ve městě. Na světlo vyjdou některé nové informace o Jules, které přinutí některé se jí bát ještě více. Caroline je nejistá ohledně jejích citů k Tylerovi a chce být jeho dobrá kamarádka jen na nějaký čas. Všechno však změní něčí smrt.

VOLBY STRAN - Návrat Johnathana Gilberta do Mystic Falls přinese nešťastné překvapení pro Elenu, Jennu a Damona. Caroline uvědomí Stefana o její konverzaci s Tylerem a Stefan se snaží co nejlépe informovat zmateného Tylera. Jeremy utěšuje Bonnie po znepokojujícím rozhovoru s Jonasem. Když si Jules vezme rukojmí, situace rychle přejde do násilné konfrontace.

TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan a Elena odjíždějí pryč a doufají, že zažijí romantický víkend v domě u jezera, který patří Gilbertům, neuvědomují si však, že byli sledováni. Jenna se začíná obávat, že k ní Alaric není úplně upřímný. Jules vysvětluje Tylerovi kletbu slunce a měsíce, ale vynechává jeden důležitý detail. Damon se vydává na čaj k prastaré společnosti, aby si promluvil s Elijahem, ale ten mu neprozrazuje sebemenší tajemství. S pomocí Caroline a Jeremyho Bonnie oklame Luku, aby z něj dostala nové informace. Nakonec Tyler nabízí Mattovi nějaké rady ohledně vztahů.

STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan vypráví Eleně o nejtemnějších časech ve své historii a překvapujícím člověku, jehož vlivem se vše změnilo. Po získání informací z Luky, Jonas odhaluje jeho pocity ohledně Bonnie a Jeremyho. Damon, snažící se chytit Elijaha, pořádá s Jennou, Alaricem a Andie večírek, ale v poslední minutě se jeho plán změní v chaos...

NOC DOZNÁNÍ - Vkrádání Katherine do myslí už všem leze na nervy, ale Damon, Stefan i Elena si uvědomují, že jim její znalost historie Mystic Falls pomohou přežít. Caroline, frustrovaná vztahem s Mattem nachází nový způsob, jak si získat jeho pozornost. Alaric prozradí Jenně překvapivé přiznání a Katherine se doznává i Damonovi, ačkoliv zcela jinak. Stefan a Bonnie se snaží přesvědčit Jonase a Luku, aby pracovali společně, ale Jonasova nedůvěra vede k násilným a hořícím konfliktům.

SCHOVÁNO PŘÍMO NA OČÍCH - Elena a Alaric jsou ostře proti Johnovi, když Isobelin nečekaný příchod nechává Jennu úplně zničenou. Bonnie spolupracuje s Damonem a Jeremym aby přišla na kouzlo, které bude muset využít sílu jejích předků. Caroline se zlomeným srdcem neví, co má dělat s Mattem. Stefan a Damon si uvědomují, že mají novou tajnou zbraň.

TANEC S NEBEZPEČÍM - Jak střední škola začne připravovat Ples 60. let, Elena začne prostřednictvím neobvyklého zdroje dostávat znepokojující zprávy od Klause. Bonnie se snaží ujistit Jeremyho, že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby s ní šel na ples. Damon a Alaric, kteří jsou jako dohled, očekávají, že se Klaus na plese ukáže, ale ten hraje komplikovanou hru, která je drží u kraje. Nakonec Damon přijde s novým akčním plánem, který všechny šokuje a rozčílí.

KLAUS JE ODHALEN - Stefan a Damon jsou rozčílení, když zjistí, že se jim oběma Elena vzpírala aby si vytvořila nové spojence a převzala kontrolu nad plánem týkající se Klause. Nesouhlas nad tím, jak ochránit Elenu vede k napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím má Stefan plné ruce práce s udržováním zmatené a vystrašené Jenny v bezpečí. Flashbacky z roku 1491 odhalí Katherinino seznámení s Elijahou a Klausem, spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozvídá nové šokující informace o motivech Klause.

NIKDY JE VELMI DLOUHÁ DOBA - Damon je ochoten udělat všechno proto, aby se Elena nestala obětí Klausova plánu na zrušení kletby. Damonovy činy ho dostanou do hrozného sporu se Stefanem a napětí, které mezi nimi začne vřít kvůli rozdílným názorům, jak zachránit Elenin život, se vyvine v rozsáhlý konflikt. Potom, co Tyler obdrží znepokojující telefonát, se vrací zpět do Mystic Falls. S úplňkem označující příchod obětního rituálu, spolu Stefan a Elena tráví romantický den s obavou, že bude poslední.

OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S přicházejícím úplňkem se Elena snaží připravit na cokoli, co Klaus chystá a Tyler čelí svojí druhé proměně. Navzdory nečekanému odvážnému činu, se děsivé události rychle vymknou kontrole. Nakonec Damon přiznává pravdu Stefanovi o děsivém novém pokroku, kterému musejí čelit.

POUTO MEZI BRATRY - Zatímco se na náměstí v Mystic Falls koná promítání filmu "Gone with The Wind", Damonovy vzpomínky na Katherine z roku 1864 mu míchají realitu s Elenou v současné době. Stefan strašlivě zaplatí za pokus předejít tragérii a šerifka Forbesová dělá smrtelný omyl, zatímco se snaří udržet všechny v bezpečí. Více než jeden život visí na vlásku jako důsledek obětního rituálu, který končí děsivým závěrem.

Elena bude upír?

23. srpna 2011 v 20:57 | ©Annie |  Zajmavosti ze světa -The Vampire Diaries
Bude Elena ve třetí sérii upír a nebo člověk?

Všichni si jistě pamatujeme na slova producentky seriálu Julie Plec, která

nám tvrdila, že Elena Gilbert ve druhé sérii bude ještě stále člověk, ale o té

třetí se nezmínila.. Co myslíte, znamená to tedy, že Elena bude upír a případně

kdo ji promění? Stefan, Damon, Klaus..? No jedno je ale více méně jisté, dříve či

později se z Eleny upír stát prostě musí.. Ale kdy k tomu dojde zatím nevíme..

Hot or not | 0.01

23. srpna 2011 v 15:51 | © Vivi |  Hot or not

Fotka z první epizody The Birthday, Damon je podle mě naprosto sexy.
Takže. Hlasujte!

Stills 3x01 The Birthday

23. srpna 2011 v 15:29 | © Vivi |  Fotogalerie - The Vampire Diaries
Úžasné fotky k prvnímu dílu třetí série.
He, já už se nemůže dočkat. Snad se vám budou líbit. Tak jako mně.
Počet: 10


Promo photo of 3rd season.

21. srpna 2011 v 18:17 | © Vivi |  Fotogalerie - The Vampire Diaries
Oficiální fotka k třetí sérii.
Rozkošná, no ne?

Blend | Nina, Ian and Paul

21. srpna 2011 v 18:13 | © Vivi |  Blendy
Tak nějak jsem se nudila a vytvořila jsem blend z nového photoshootu s názvem Rolling Stone.
Ať se líbí.

Blondýna vs Bruneta

19. srpna 2011 v 22:27 Zajmavosti ze světa -The Vampire Diaries
Blondýna nebo Bruneta, která Elena Gilbert je lepší?

Na internetu se objevují různé podoby Eleny Gilbert, docela časté

jsou i podobizny blondýny, kterou známe z knihy. Když jako blondýna

nevipadá vůbec špatně, stéjně mi ve stvárnění Nini Dobrev alias brunety

příjde taková hezčí a víc mi přirostla k srdci a co vám, jaká Elena se vám

líbí více? Bruneta za seriálu či naopak blondýna z původní knihy?

Sladkosti s tématikou Twilight

19. srpna 2011 v 22:16 | ©Annie |  Zajmavosti ze světa - Twilight Sága
Sladkosti Twilight Sága - No nedali by jste si také?

Na internetu jsem objevila nádherný dort a muffinů s tématikou

twilight ságy a musím říci, že vypadají opravdu lákavě až by bylo škoda

to sníst, no zajímalo by mě jak to dopravdy chutná.. Ale vypadá to opravdu

velmi luxusně.. Opravdu radost pohledět, no pusuďte sami.

Trailer 3x01 The Birthday

17. srpna 2011 v 19:20 | © Vivi |  Videa - The Vampire Diaries

Klaus: Zabij tuhle rychle!
ČTVRTEK, 15.ZÁŘÍ
Damon: Stefan se znovu krmí, nedokáže to odládnout.
Elena: Hledání Stefana se nevzdám.
PREMIÉROVÁ SÉRIE
Caroline: Musíš si připustit, že si necháváš život uniknout mezi prsty.
Elena: Tohle je to, co po mě všichni chcete? Pohnout se svým životem?
POVZBUDÍ VAŠI CHUŤ K JÍDLU
Damon: Stefan je pryč Eleno. Zapomeň na něj, nevrátí se.
Damon: Zase jsi na dně, bratře.
Stefan: Nech...mě...jít!

Musím říct, no wow!


Edward a Renesmee

9. srpna 2011 v 18:21 | © Vivi |  Fotogalerie - Twilight Sága
Tak různě jsem hledala po webu, až jsem na jednom blogu našla úžasnou fotku.

Nevím zdřejmě to bude nějaký fan poster, nebo možná i oficiální, hledala jsem na webu nějakou zprávu o tom, jesstli je to pravé nebo ne. A nic jsem nenašla, takže uvidíme.

Každopádně je to strašně moc hezký! Už se nemůžu dočkat...

Plný náhled v celém článku + jedna úžasná fotka Kristen z Comic-Conu.