Seriál - The Vampire Diaries

3x06 Smells Like Teen Spirit

22. října 2011 v 11:13 | © Vivi

3x05 The Reckoning

15. října 2011 v 22:43 | © Vivi

3x04 Disturbing Behavior

8. října 2011 v 22:26 | © Vivi

3x03 The End Of The Affair

1. října 2011 v 15:33 | © Vivi

3x01 The Birthday

18. září 2011 v 21:49 | © Vivi

The Vampire diaries; 2. season

25. srpna 2011 v 15:23 | © Vivi
KATHERINE SE VRÁTILA POMSTÍT - navazujeme na stejnou noc jako byla ve finále minulé série, Elena přijíždí domů do své noční můry, když zjistí osud strýce Johna a jejího bratra Jeremyho. Zatímco šerifka Forbesová v nemocnici čeká, jestli Caroline přežila autonehodu, Matt, Bonnie a Damon ji utěšují. Po matoucím rozhovoru s Elenou o tom, co se v noci stalo, je Damon první, kdo si uvědomí, že se Katherine vrátila. Damon a Stefan chtějí zjistit, co vlastně chce, proč je zpět a jak velkou hrozbu představuje pro lidi, které milují. Mezitím se Tyler stále vzpamatovává z otcovy smrti a je překvapen, když se jeho okouzlující a tajemný strýc Mason Lockwood vrátí zpět k rodině.

KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opustí nemocnici a přidá se se svými přáteli na Karneval v Mystic Falls, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena ji brání. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se snaží jí říct, co k ní cítí...Damon má podezření, které se týká Tylerova strýce Mason a využívá Tylerovy těkavé osobnosti, aby toto tajemství odhalil. Rozrušená vším, co se kolem ní teď děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alaric se vydají na výlet na Dukeskou univerzitu a vyhledávají pomoc ve výzkumu Isobel o folkloru a paranormálních jevech, aby odhalili tajemství okolo rodiny Lockwoodových. Isobelina bývalá studentka Vanessa, nabízející se jako průvodce, končí prostřednictvím výzkumu ve vzdělávání sebe sama. Stefan se v lese setkává tváří v tvář děsivému novému nebezpečí, které les poskytuje a Taylor odhaluje šokující tajemství ohledně Masona.

DAMON SI DĚLÁ NEBEZPEČNÉHO NEPŘÍTELE - Stefan dělá drastická opatření, která mají zjistit skutečný důvod Katherinina návratu do Mystic Falls, a je šokován zjištěním o tom, co se doopravdy stalo v roce 1864. Damon se pokouší s novou taktikou vyřešit své problémy, které má s Masonem, ale za vysokou cenu. Tyler tlačí na Masona, aby prozradil pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine přináší ultimátum, Stefan s Elenou zjišťují, že nemají mnoho možností...

MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se dozvídá více o prokletí rodiny Lockwoodových od Masona. Stefan se s Damonem dohadují o tom, jak zacházet s Masonem. Elena se snaží zadržet Jeremyho, aby se nedozvěděl více o Lockwoodových, ale Jeremy se snaží rozhořčit Tylera. Mason dává šerifce Forbesové překvapující informace, vedoucí k noci násilí, vyznání a žalu.

KATHERINE VYBÍRÁ NOVOU OBĚŤ - Přes Elenino úsilí udržet Jeremyho v bezpečí, nabízí on sám pomoc Damonovi a Alaricovi, zabývajícím se Katherine. Šerifka Forbesová a Caroline sdílí několik důležitých chvil pro vztah matka/dcera. Bonnie objeví čirou náhodou více o Masonovi a prozrazuje ji Stefanovi, který vezme spolu s Damonem věci do svých rukou.

SMRT NA MAŠKARNÍM BÁLE - Stefan a Damon se rozhodnou o nové taktice s Katherine, která proběhne na maškarním plese. Katherine vyzývá starou přítelkyni Lucy, aby se s ní zúčastnila plesu. Bonnie( Katerina Graham), Jeremy a Alaric se snaží udělat vše pro to, aby pomohli Damonovi a Stefanovi s Katherine. Jenže ona pro ně má překvapení, které nikdo z nich nemohl předvídat. Věci se zvrtnou, když Matt s Tylerem začnou pořizovat záběry z bálu s přáteli...

PŘÍTOMNOST DÁVNOVĚKU V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon přichází na pomoc Eleně a přitom se dozvídají překvapující novinky a informace o upírech z dávné minulosti. Jeremy pomáhá Bonnie a poté, co vrhne na Caroline obtížné a vyčerpávající kouzlo, dělá co může pro Tylera. Nakonec Stefan s Damonem dosáhnou úplného porozumění.

MINULOST KATHERINE JE ODHALENA - Elena staví sebe samu do nebezpečné pozice, aby zjistila vše o Katherinině minulosti a tom, čeho by se mohla držet ve své vlastní budoucnosti. Elena ví, že by Stefan nikdy nesouhlasil s jejím plánem a tak zapřásahá Caroline k mlčenlivosti. Damon využívá nově nabitého přátelství se Stefanem a pomáhá mu zjistit skutečný účel a moc Měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se setkávají s Lukem, který má překvapivou rodinnou historii...

JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena se rozhodne vzít věci do svých rukou a nabízí lákavé nabídky Rose, když jí pomůže. Když věci nabírají neočekávaný směr, Rose vyzývá Damona, aby se vypořádal s Eleniným plánem, který se dal do pohybu. Jeremy v bezohledné snaze pomoct Bonnie získáním měsíčního kamene zpět, uvádí do nebezpečí jak sebe, tak i Stefana. Bonnie s Lukou si vytváří pevnější vztah. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodových, který oba opouští vyděšení...

TYLER ČELÍ SVÉ PRVNÍ TRANSFORMACI - Jak se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na transformaci, kterou nemůže zastavit. Zatímco Stefan a Katherine hrají hry mysli jeden na druhého, Damon a Alaric jsou podezíraví, když se v Mystic Falls ukáže cizinka jménem Jules, která hledá svého ztraceného přítele - Masona. Elena je frustrovaná dálkou, kde Jeremy a její přátelé odešli s cílem udržet ji v bezpečí. Bonnie a Luca pracují společně na kouzle, zatímco stále drží tajemství jeden od druhého. Nakonec Elijah se nečekaně zjeví s nabídkou, která by mohla všechno změnit.

Stefan a Alarick se snaží najít Isobel, aby se jí zeptali na Klause, ale neúspěšně. Elena a Rose mají upřímný rozhovor, mluví o citech, které chová k oboum bratrům. Damon se moc snaží, aby zlomil vlkodlačí kletbu a tím zachránil Rose, protože ona umírá v bolestech a ohrožuje všechny ve městě. Na světlo vyjdou některé nové informace o Jules, které přinutí některé se jí bát ještě více. Caroline je nejistá ohledně jejích citů k Tylerovi a chce být jeho dobrá kamarádka jen na nějaký čas. Všechno však změní něčí smrt.

VOLBY STRAN - Návrat Johnathana Gilberta do Mystic Falls přinese nešťastné překvapení pro Elenu, Jennu a Damona. Caroline uvědomí Stefana o její konverzaci s Tylerem a Stefan se snaží co nejlépe informovat zmateného Tylera. Jeremy utěšuje Bonnie po znepokojujícím rozhovoru s Jonasem. Když si Jules vezme rukojmí, situace rychle přejde do násilné konfrontace.

TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan a Elena odjíždějí pryč a doufají, že zažijí romantický víkend v domě u jezera, který patří Gilbertům, neuvědomují si však, že byli sledováni. Jenna se začíná obávat, že k ní Alaric není úplně upřímný. Jules vysvětluje Tylerovi kletbu slunce a měsíce, ale vynechává jeden důležitý detail. Damon se vydává na čaj k prastaré společnosti, aby si promluvil s Elijahem, ale ten mu neprozrazuje sebemenší tajemství. S pomocí Caroline a Jeremyho Bonnie oklame Luku, aby z něj dostala nové informace. Nakonec Tyler nabízí Mattovi nějaké rady ohledně vztahů.

STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan vypráví Eleně o nejtemnějších časech ve své historii a překvapujícím člověku, jehož vlivem se vše změnilo. Po získání informací z Luky, Jonas odhaluje jeho pocity ohledně Bonnie a Jeremyho. Damon, snažící se chytit Elijaha, pořádá s Jennou, Alaricem a Andie večírek, ale v poslední minutě se jeho plán změní v chaos...

NOC DOZNÁNÍ - Vkrádání Katherine do myslí už všem leze na nervy, ale Damon, Stefan i Elena si uvědomují, že jim její znalost historie Mystic Falls pomohou přežít. Caroline, frustrovaná vztahem s Mattem nachází nový způsob, jak si získat jeho pozornost. Alaric prozradí Jenně překvapivé přiznání a Katherine se doznává i Damonovi, ačkoliv zcela jinak. Stefan a Bonnie se snaží přesvědčit Jonase a Luku, aby pracovali společně, ale Jonasova nedůvěra vede k násilným a hořícím konfliktům.

SCHOVÁNO PŘÍMO NA OČÍCH - Elena a Alaric jsou ostře proti Johnovi, když Isobelin nečekaný příchod nechává Jennu úplně zničenou. Bonnie spolupracuje s Damonem a Jeremym aby přišla na kouzlo, které bude muset využít sílu jejích předků. Caroline se zlomeným srdcem neví, co má dělat s Mattem. Stefan a Damon si uvědomují, že mají novou tajnou zbraň.

TANEC S NEBEZPEČÍM - Jak střední škola začne připravovat Ples 60. let, Elena začne prostřednictvím neobvyklého zdroje dostávat znepokojující zprávy od Klause. Bonnie se snaží ujistit Jeremyho, že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby s ní šel na ples. Damon a Alaric, kteří jsou jako dohled, očekávají, že se Klaus na plese ukáže, ale ten hraje komplikovanou hru, která je drží u kraje. Nakonec Damon přijde s novým akčním plánem, který všechny šokuje a rozčílí.

KLAUS JE ODHALEN - Stefan a Damon jsou rozčílení, když zjistí, že se jim oběma Elena vzpírala aby si vytvořila nové spojence a převzala kontrolu nad plánem týkající se Klause. Nesouhlas nad tím, jak ochránit Elenu vede k napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím má Stefan plné ruce práce s udržováním zmatené a vystrašené Jenny v bezpečí. Flashbacky z roku 1491 odhalí Katherinino seznámení s Elijahou a Klausem, spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozvídá nové šokující informace o motivech Klause.

NIKDY JE VELMI DLOUHÁ DOBA - Damon je ochoten udělat všechno proto, aby se Elena nestala obětí Klausova plánu na zrušení kletby. Damonovy činy ho dostanou do hrozného sporu se Stefanem a napětí, které mezi nimi začne vřít kvůli rozdílným názorům, jak zachránit Elenin život, se vyvine v rozsáhlý konflikt. Potom, co Tyler obdrží znepokojující telefonát, se vrací zpět do Mystic Falls. S úplňkem označující příchod obětního rituálu, spolu Stefan a Elena tráví romantický den s obavou, že bude poslední.

OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S přicházejícím úplňkem se Elena snaží připravit na cokoli, co Klaus chystá a Tyler čelí svojí druhé proměně. Navzdory nečekanému odvážnému činu, se děsivé události rychle vymknou kontrole. Nakonec Damon přiznává pravdu Stefanovi o děsivém novém pokroku, kterému musejí čelit.

POUTO MEZI BRATRY - Zatímco se na náměstí v Mystic Falls koná promítání filmu "Gone with The Wind", Damonovy vzpomínky na Katherine z roku 1864 mu míchají realitu s Elenou v současné době. Stefan strašlivě zaplatí za pokus předejít tragérii a šerifka Forbesová dělá smrtelný omyl, zatímco se snaří udržet všechny v bezpečí. Více než jeden život visí na vlásku jako důsledek obětního rituálu, který končí děsivým závěrem.

The Vampire diaries; 1. série online

3. října 2010 v 0:59

1. díl Pilot - SLEDUJ

2. díl Night of the Comet - SLEDUJ

3. díl - Friday Night Bites - SLEDUJ

4. díl - Family Ties - SLEDUJ

5. díl - You're Undead to Me - SLEDUJ

6. díl - Lost Girls - SLEDUJ

7. díl - Haunted - SLEDUJ

8. díl - Candles - SLEDUJ

9. díl - History Repeating - SLEDUJ

10. díl - The Turning Point - SLEDUJ

11. díl - Bloodlines - SLEDUJ

12. díl - Unpleasantville - SLEDUJ

13. díl - Children of the Damned - SLEDUJ

14. díl - Me Once! - SLEDUJ

15. díl - A Few Good Men - SLEDUJ

16. díl - There Goes the Neighborhood - SLEDUJ

17. díl - Let the Right One In - SLEDUJ

18. díl - Under Control - SLEDUJ

19. díl - Miss Mystic Falls - SLEDUJ

20. díl - Blood Brothers - SLEDUJ

21. díl - Isobel - SLEDUJ

22. díl - Founder's Day - SLEDUJ
 
 

Reklama